***
Park Hotel Villa Trunka Lunka Cavalese
Val di Fiemme
Transport

Własny

Położenie

Rodzinnie prowadzony hotel położony w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Znakomita lokalizacja: tuż obok centrum narciarskiego Alpe Ceremis (do wyciągu ok. 100 m) oraz ok. 300 m od centrum Cavalese. Stacja narciarska Latemar oddalona jest o ok. 16 km, bezpłatny ski bus dowożący do stacji narciarskiej Fiemme-Obereggen. W okolicy znajdują się również szlaki narciarstwa biegowego. Naprzeciwko hotelu zlokalizowane jest miejskie lodowisko. W centrum Cavalese szeroki wybór rozrywek: basen miejski, centrum sportowe oraz restauracje, bary, kino i teatr.

Atrakcje

Recepcja, restauracja, bar, tawerna, salonik z kącikiem telewizyjnym i kominkiem, czytelnia, taras słoneczny wychodzący na piękny, prywatny ogród. Ponadto przechowalnia sprzętu narciarskiego wyposażona w suszarki do butów oraz bezpłatny parking i garaż. Hotel oferuje usługi wellness w godzinach 17:00-19:00 w tym: saunę, łaźnię parową, prysznic tropikalny, jacuzzi. Wstęp do strefy wellness jest bezpłatny. Dla dzieci udostępniony jest pokój zabaw.

Pokoje i wyposażenie

Hotel posiada 21 utrzymanych w zabytkowym stylu pokoi 2-osobowych (dostawka w formie rozkładanej sofy), o powierzchni ok. 16 m2, ulokowanych na dwóch piętrach.
Pokoje comfort położone są na parterze oraz pierwszym piętrze i posiadają wyłącznie łóżka małżeńskie.
Natomiast pokoje standard położone są na drugim piętrze. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telefon, TV Sat., radio, bezpłatny sejf oraz balkon.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stolika (do wyboru z 3 pozycji menu), ponadto bufet sałatkowy i z przystawkami. Raz w tygodniu kolacja regionalna.

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka do 2 lat za dopłatą ok. 15 EUR/dzień – płatne na miejscu.
Taksa lokalna 2 EUR za osobę i dzień
Zakwaterowanie od godz. 15.00, wykwaterowanie do godz. 10.00

Dostepne Terminy
turnus cena kontakt
{send}
{send}
{send}

 

*W przypadku zainteresowania można kontaktować się również telefonicznie pod numerem: +48 725 507 299

poznaj okolicę
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde, excepturi, odio, vitae, totam accusamus possimus voluptatum harum nobis sit saepe sunt ut ea commodi facere neque eos repellendus quidem mollitia.